Aranyosok - PÓT FÉNYKÉPEZÉS

Érintettek és információ az alábbi linken (yammer hírfolyam, teljes vállalat)!!!

Záró nap program

Yammeren, a teljes válallat csatornáján található meg.

Fakultáció leadás - csere 11. évfolyam

Azok a  11.. évfolyamos tanulók akik a következő tanévben fakukltációt szeretnének váltani, vagy leadni emailben tehetik ezt meg.a tanév végéig, június 15-ig, a tanulmanyi.ig.h@ievaygimnazium.hu  címen.

A levélben a kiövetkező adatok legyenek megadva:

Név

osztály

leadni kívánt  tantárgy:                                    tanár::

ha valaki cserélni szeretne fakultációt, akkor:

felvenni kívánt tantárgy:

Hétfő 2018.06.25.

SZEKRÉNYIGÉNYLÉS 2018-2019

MEGRENDELTED MÁR A SZEKRÉNYED?????

Benne vagy abban a 187 diákban, aki megrendelte eddig?

Kedves Diákok! A Lévays levelesládátokba érkezett emailben található linken keresztül igényelhettek szekrényt a következő tanévre június 15-ig. Csak online van rá lehetőség! Hajrá!

Ebéd - Csütörtök-Péntek

06.14-15. - Csak a kollégistáknak van automatikusan, aki a menzások küzül szeretne kérni, az kedden 9 óráig rendelje meg a menzaügyintézésen.

Ingyenes tankönyvek visszahozatala

Természetesen..., akiknek nem sikerült a múlt héten leadniuk az ingyentankönyveket, azok az utolsó héten is megtehetik... Természetesen...

7 – nyelvkönyv és mk füzet, töri könyv, töri atlasz, földrajz atlasz, irodalom könyv

8 – nyelvkönyv és mk füzet, töri könyv, töri atlasz, földrajz atlasz (az irodalom könyvet Lenkei tanárnőnek kell leadni)

9 – nyelvkönyv és mK füzet, töri atlasz, magyar könyvek, földrajz atlasz, matematika könyvek, négyjegyű függvénytáblázat és ének könyv

A könyvtárban kell leadni a könyveket!!!

A 10-11. évfolyamosok közül ténylegesen csak az ingyentankönyvre jogosultaknak kell könyvet leadni.

Újdonságok

• Lévay József Református Gimnázium. és Diákotthon